KONST / Litografier / Färglitografi 14409384
nr 1440 9384
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Galleristen. Signerad, numrerad 136/380. Färglitografi. Bladets mått: 56x72, yttermått inklusive ram: 61x78 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:15:45
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow